Incidenti “live”/ Teksa Ngjela fliste, dëgjohet zëri i një materiali po*nografik ( VIDEO)

Një incident i sikletshëm ka ndodhur gjatë një transmetimi “live” në një televizion, që po zhvillonte një intervistë me video me avokatin Spartak Ngjela.

Gjatë një lidhjeje me Skype, teksa Ngjela fliste për situatën në PD, dëgjohen papritur rënkime.

LEXO EDHE  A funksionojnë dietat kundër plakjes?

Vetë avokati reagon i habitur dhe pyet gazetaren: “çfarë është kjo, ça ka kështu?”

Mediat aludojnë se avokati mund të ketë hapur një video pornografike në kompjuterin e tij të zyrës, që mund të jetë aktivizuar gjatë lidhjes me televizionin.