Aksident në aksin Përrenjas-Pogradec, furgoni përplaset me një kamion

Një aksident raportohet të ketë ndodhur mëngjesin e sotëm, në aksin Përrenjas-Pogradec.

Informacionet paraprake njoftojnë, se një furgon i Lushnjës me pasagjerë është përplasur me një kamion.

Paraprakisht nuk ka informacion për të lënduar, ndërsa pritet që policia të zbardhë shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.

LEXO EDHE  Moti i keq/ Breshëri ‘pushton’ Lezhën (Video)