Ekzekutimi i dy personave, Berisha: Tirana në kthetrat e krimit, Çuçi bën gili vili

Ish-kryemisnitri Sali Berisha ka hedhur akuza ndaj ministrit të Brendshëm, Bledi Çuçi, pas ekzekutimit të dy personave në zonën e Astirit.

Berisha bën përgjegjës ministrin e Brendshëm Bledi Çuçin dhe Ramën, si kreun e Meduzës.

“Tirana dhe Shqipëria në kthetrat e krimit! Gjithçka jashtë kontrollit në Narkoshtetin e parë dhe të vetëm në Europë”, shkruan Berisha.

LEXO EDHE  Kërkoi 7 mijë euro për të mos e arrestuar, Apeli cakton masën për agjentin e policisë

Postimi i plotë i Sali Berishës:

Tirana dhe Shqiperia ne kthetrat e krimit.

Ekzekutohen me bresheri kallashi ne mes te Tiranes dy te rinj

Ministri i Familjes gili, vili, mili me Kreun e Meduzes!

Gjithçka jashte kontrollit ne Narkoshtetin e pare dhe te vetem ne Europe! Sb