Berisha: “Foltorja”, mrekullia e dytë më e madhe në 30 vitet e fundit

Ish-kryeministri Sali Berisha i cilëson takimet e zhvilluara me demokratët në kuadër të ”Foltores”, si mrekullia e dytë më e madhe në 30 vitet e fundit.

“Foltorja si mrekullia e dytë më e madhe në 30 vitet e fundit! Firmat tuaja janë historike, shpëtimtare të pluralizmit, ferr dhe tmerr i narkoshtetit dhe peng kryetarit”, shkruan Berisha në një postim në rrjetet sociale këtë të Shtunë, duke shpërndarë një pjesë nga fjala e tij në “Foltoren” e Sarandës, zhvilluar ditën e djeshme.

LEXO EDHE  Moti i keq, ARRSH: Ja si është gjendja e rrugëve