Aksident në Tiranë, makina përplas një fëmijë

Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur në kryeqytetet këtë të Shtunë, ku një makinë ka përplasur një fëmijë 13 vjeç. Raportohet i mituri ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

“Në orën 12:10, në vendin e quajtur ‘Kthesa e Yzberishtit’, mjeti me drejtues shtetasin E.Ç., ka aksidentuar një shtetas të mitur 13-vjeçar, i cili për pasojë është dëmtuar, dhe ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën”, njoftoi policia.

LEXO EDHE  Shqipëria bie në Indeksin e Korrupsionit, Kosova përmirësim me tre pikë

Grupi hetimor është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit, shtuan të njëjtat burime.