“Vetëm të bashkuar fitojmë”, sot “Foltorja” e Berishës mbahet në Kamzë

Foto postuar në FB nga ish-kryeministri Sali Berisha

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka njoftuar në rrjetet sociale mbajtjen e Foltores së Kamzës, ditën e sotme, në orën 17:00.

Takimi do të zhvillohet në Pallatin e Kulturës. ‘Vetëm të bashkuar fitojmë’, shkruan lideri historik demokrat.

LEXO EDHE  Sherri mes dy vajzave në Tiranë, njëra në spital e tjetra në kërkim

Njoftimi:

Sot në ora 17:00 në Pallatin e Kulturës të Bashkisë së Kamzës ‘Foltorja’ me demokratet dhe demokratët e Kamzës dhe Paskuqanit.

Vetëm të bashkuar fitojmë.

Rroftë Partia Demokratike. Sb