Babai i Fifit hyn në “Big Brother VIP” dhe kritikon këngëtaren: Ke dalë nga vetja, po lëndon banorët

Foto: Big Brother

Fifi ka kaluar një javë shumë të vështirë teksa ka kaluar edhe disa episode shumë të vështira emocionale.

Pas kësaj sfide të fituar me shëndetin e saj, ‘’Big Brother’’ vendosi që ta surprizonte me një nga personat më të dashur për të, babain e saj. Fifi pati mundësinë ta takonte babain e saj, i cili kishte disa kritika.

LEXO EDHE  Në lidhje sekrete me Arjola Demirin? Atdheu i zbulon të gjitha: Ja e vërteta (FOTO)

Ti je çika e mirë e babit, pse po lëndon banorët. Ke bërë disa gabime dhe duhet të kesh kujdes. Unë krenohem me ty por ke dalë prej vetes’’- i tha babai i saj.