Bashkëshortja e Alec Baldwin flet për herë të parë pas ngjarjes tragjike në sheshxhirim

Bruce Glikas/WireImage/Getty Images

Hilaria Baldwin ka thyer heshtjen pas vdekjes së Halyna Hutchins, e cila u vra aksidentalisht nga bashkëshorti i saj, aktori Alec Baldwin. Ajo bëri një postim në rrjete sociale duke shprehur ngushëllimet për familjen e kinematografes ukrainase.

“Zemra ime është me Halynan, bashkëshortin, djalin, familjen dhe me të gjithë të dashurit e tyre. Dhe për Alec gjithashtu.

Thuhet ‘nuk ka fjalë’ sepse është e pamundur të shprehësh tronditjen dhe dhimbjen e një aksidenti kaq tragjik. Humbje. Mbështetje”- shkruan Hilaria në një postim në Instagram.

LEXO EDHE  Skandal/ Modelja e njohur filmohet duke “thithur të bardhë”, pamjet bëjnë xhiron në rrjet