E mërkurë, Janar 26, 2022
Etiketimet Alec Baldwin

Etiketim: Alec Baldwin

Babai i kineastes që u vra në sheshxhirim hedh akuza: Alec...

Babai i Halyna Hutchins, kineastes që mbeti e vrarë tragjikisht në sheshxhirimet e filmit "Rust", ka hedhur akuza ndaj aktorit Alec Baldwin se është...

Pas tragjedisë në sheshxhirim, Alec Baldwin niset të godasë me çadër...

Aktori Alec Baldwin është përplasur me gazetarin e New York Post, i provokuar nga pyetjet lidhur me ngjarjen tragjike të filmit Rust, ku mbeti...

Alec Baldwin flet për herë të parë për vrasjen në sheshxhirim:...

Aktori Alec Baldwin, në një intervistë për rrjetin televiziv ABC, ka folur për herë të parë për vrasjen e  kineastes Halina Hutchins në sheshixhrimet...

Zbulohen detaje të reja nga vrasja në filmin “Rust”: Skenari nuk...

Një padi tjetër është ngritur kundër aktorit Alec Baldwin dhe producentëve të filmit “Rust” nga një anëtar i grupit të xhirimit me pretendimin se...

Vëllai i Alec Baldwin pas tragjedisë në filmin “Rust”: Dikush e...

“Alec nuk ka asnjë faj”, është shprehur Daniel Baldwin për vëllain e tij Alec Baldwin, i cili vrau kienasten Halyna Hutchins dhe plagosi regjisorin...

U qëllua aksidentalisht nga Baldwin në sheshxhirim, zbulohen fjalët e fundit...

Drejtoresha e fotografisë së filmit “Rust”, Halyna Hutchins, mbeti e vrarë gjatë xhirimit të një skene, për shkak se aktori Alec Baldwin e qëlloi...

Alec Baldwin do të ndiqet penalisht për v*asjen aksidentale të kineastes...

Autoritetet thonë se iu duhet më shumë kohë për të vendosur nëse do të ketë një procedim penal për vrasjen e Halina Hutchins nga...

Si është gjendja e Alec Baldwin pas ngjarjes tragjike në sheshxhirim

Aktori i famshëm Alec Baldwin po gjen ngushëllim tek familja e tij pas incidentit tragjik në të cilin ai vrau aksidentalisht kineasten Halyna Hutchins...

Ngjarja tragjike në sheshxhirimin e filmit “Rust”, reagon Policia e Santa...

Policia e Santa Fe ka reaguar lidhur me inicdentin e ndodhur gjatë xhirimeve të filmit “Rust” ku aktori Alec Baldwin vrau gabimisht me armë...

Aktori Ian Hudson hedh akuza ndaj Baldwin: Ishte i vetmi që...

Aktori amerikan Alec Baldwin qëlloi me armë zjarri dhe vrau një kineaste e plagosi regjisorin në një film të xhiruar në New Mexico. Incidenti...

Reagon për herë të parë motra e kineastes që u v*a...

Aktori amerikan Alec Baldwin qëlloi me armë zjarri dhe vrau aksidentalisht një kineaste e plagosi regjisorin teksa po xhironin një film në New Mexico....

Bashkëshortja e Alec Baldwin flet për herë të parë pas ngjarjes...

Hilaria Baldwin ka thyer heshtjen pas vdekjes së Halyna Hutchins, e cila u vra aksidentalisht nga bashkëshorti i saj, aktori Alec Baldwin. Ajo bëri...

Vr*u aksidentalisht kineasten në sheshxhirim, aktori merr vendimin drastik pas ngjarjes...

Aktori i famshëm amerikan, Alec Baldwin, qëlloi me armë zjarri dhe vrau aksidentalisht një kineaste e plagosi regjisorin teksa po xhironin një film në...

Të Fundit