5 filmat ku aktorët kanë kyer marrëdhënie s*ksuale me të vërtetë

Foto ilustruese

Shumica e skenave me seks në filmat që shohim janë të rreme, por ka disa filma shumë aventureske të cilat kanë marrëdhënie seksuale të vërtetë.

Më poshtë gjeni 5  filmat ku aktorët kanë kryer me të vërtetë marrëdhënie seksuale:

1.Little Ashes

Akti seksual që kemi parë në ekran mund të ketë qenë aktrim i pastër por reagimi nuk ishte. Publiku pa reagimin e vërtetë të Robert Pattinson kur ai arriti kulmin në filmin ku ai luante Salvador Dalí. Aktori pranoi se ai masturboi para kamerave për ta bërë këtë skenë realiste.

Image

2.Mektoub, My Love: Intermezzo

Filmi u shfaq premierë në 2019 në Festivalin e Filmit të Kanës dhe fitoi një reputacion negativ për skenën e seksit oral 13 minutësh.

Image

3. 9 Song

Filmi u publikua në 2004 dhe tregon historinë e një çifti.

LEXO EDHE  Divorcohet për herë të pestë Pamela Anderson

Image

4. The Idiots

Një grup miqsh i lënë punët pas dhe marrin pjesë në një orgji. Seksi është një proces aktrimi për shumicën e aktorëve, por ekziston një skenë specifike që tregon një takim të vërtetë e cila është xhiruar me aktorë nga industria e pornografisë.

Image

5. Cruising

Trilleri i vitit 1980, i drejtuar nga William Friedkin dhe me protagonist Al Pacino, ku luan një oficer policie që përpiqet të gjejë një vrasës serial i cili ka shënjestruar burra homoseksualë. Versioni origjinal i filmit përfshin gjithashtu një skenë seksi midis një çifti gay. Në rezultatin përfundimtar shohim vetëm disa pjesë pasi pjesa tjetër u hoq në mënyrë që filmi të mos konsiderohej i papërshtatshëm. Sigurisht, pas publikimit të tij, ajo nuk i shpëtoi kritikave nga aktivistët e të drejtave gay , të cilët ndiheshin të stigmatizuar.

Image