FOTO/ Aksidenti në Sarandë, automjeti kthehet përmbys në mes të rrugës

Një automjet është përmbysur në mes të rrugës në Sarandë. Aksidenti ka ndodhur në afërsi të një karburanti.

Për momentin nuk raportohet për persona të lënduar.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij aksidenti.

LEXO EDHE  Shifra të frikshme/ 3212 aksidente nga janari deri në nëntor të këtij viti, 165 jetë të humbura

Fotot e mëposhtme tregojnë se automjeti është kthyer përmbys.