Shkatërrohet fugoni pas përplasjes me kamionin /FOTOT

Një aksident ka ndodhur mesditën e së Premtes në aksin rrugor Pogradec-Lin, pranë fshatit Piskupat.

Një furgon mallrash është përplasur në pjesën e pasme të një kamioni, duke pësuar dëme të mëdha.

LEXO EDHE  Covid-19 në Shqipëri, 8 humbje jete dhe 405 raste të reja. Situata në spitale

Drejtuesi i furgonit nuk ka pësuar lëndime, ndërsa policia po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.