Aleksia Peleshi rrëfen ngjarjen e frikshme: Një pervers më preku dhe më çau në kokë

Foto: Instagram

Aleksia Peleshi, vajza e Niko Peleshit, e ftuar në ‘Glamour Zone’, ka treguar një histori të frikshme që i ka ndodhur në Spanjë, ku ajo vazhdon studimet.

Pjesë nga intervista:

Ester Bylyku: Cila është historia më e çuditshme që ke në Spanjë? Diçka që të ka ndodhur atje.

Aleksia Peleshi: Isha duke ecur njëherë në rrugë dhe një maroken më preku. Unë kthehem dhe i gjuaj. Ai me telefonin e tij më godet në kokë, dhe më çau kokën, më doli gjak. Pastaj iku me vrap.

LEXO EDHE  Big Mama ia thotë troç Beatrix: Nuk duhet të nxitoheshe me Donaldin

Ester Bylyku: A e denoncove më pas?

Aleksia Peleshi: Jo, kisha gjëra më të rëndësishme për të bërë se te merresha me një maroken pervers.