VIDEO/ Haaland dhuron spektakël në stërvitje, nuk e beson as vetë!

Erling Haaland ka realizuar një ushtrim shumë të vështirë në stërvitje me tre topa.

Norvegjezi ka vendosur tre topa njëri sipër tjetrit (edhe kjo një arritje mbresëlënëse) dhe më pas ka arritur të godasë me të tre topat shënjestrën e vendosur në trekëndëshin e portës.

LEXO EDHE  Shansi për Filipovic, ja si pritet të rreshtohet Partizani në derbi ndaj Tiranës

Nëse kjo video është e vërtetë, me Dortmund-in që e konfirmon një gjë të tillë, atëherë mund të themi se Haaland është realisht një makineri dhe jo një qenie njerëzore.