Sulmohet ambasada shqiptare në Beograd

Është sulmuar ambasada e Shqipërisë në Beograd.

Burime të sigurta të “Indeksonline”, brenda diplomacisë së Tiranës, kanë bërë të ditur se dy bomba janë hedhur dhe më pas kanë shpërthyer në objektin e ambasadës në Beograd.