Publikohet traileri i episodeve të fundit të “La Casa De Papel” (VIDEO)

Netflix

Pjesa e dytë e sezonit të fundit të serialit “La Casa De Papel” do të publikohet më 3 Dhjetor të këtij viti.

Në trailerin e publikuar në platformën ‘YouTube’ nga “Money Heist”, është paralajmëruar fund dramatik për personazhin e Lisbonës, e cila shihet duke u arrestuar nga Policia.

LEXO EDHE  Atdhe Xharavina tregon vështirësitë që po kalon nëna e tij në betejën me kancerin

Sezoni i pestë dhe i fundit i këtij seriali i ka dy pjesë. Pjesa e parë është publikuar më 3 shtator 2021, teksa pjesa e dytë do të publikohet më 3 dhjetor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by La Casa de Papel (@lacasadepapel)