Plas sherri mes Sheilës dhe Beniadës në “Big Brother VIP” (Video)

Modelja Beniada Nishani dhe këngëtarja Sheila Haxhiraj janë dy nga pesë të nominuarit e kësaj jave në “Big brother VIP” dhe mesa duket ethet e largimit nga shtëpia kanë nisur të japin shenjat e para.

Beniada do planifikonte rutinën e mëngjesit të ardhëm derisa në bisedë e sipër i drejtohet Kledit me këto fjalë: “Do zgjohesh nëse do bësh stërvitje me Granitin. Pastaj do më zgjosh mua dhe këtë pilipicën këtu afër (drejtuar Sheilës).

Ky epitet i vendosur nga Beniada nuk i pëlqeu aspak Sheilës e cila reagoi menjëherë e revoltuar.

LEXO EDHE  Ard Daullxhiu ka një kërkesë: Dua të futem tek Big Brother, edhe unë VIP jam

“Të njoh shumë mirë, je e bukur por nuk ke vetbesim. Kërkon vëmendje.”- tha Sheila.

Vajzat nuk i kanë kursyer ironitë ndaj njëra-tjetrës. Beniada në fund të debatit kërkoi falje por kjo gjë nuk e qetësoi mjaftueshëm Sheilën.