Me videon e papublikuar më parë, Angela Martini i bën urimin e veçantë për ditëlindje biznesmenit rumun

Instagram Post

Modelja e famshme shqiptare, Angela Martini dhe biznesmeni rumun, Dragos Savulescu, janë një ndër çiftet më të komentuar në media.

Dyshja ishin në qendër të vëmendjes të të gjithëve që nga momenti kur Dragos u arrestua në muajin gusht pas një kohe të gjatë në arratisje. Ai ra në prangat e policisë në ishullin e famshëm Mykonos, teksa po bënte pushime luksoze me shqiptaren. Mirëpo Dragos u la i lirë nga autoritetet greke pasi u verifikua që çështja e tij ishte mbyllur në Itali.

Ditën e sotme biznesmeni feston ditëlindjen dhe Angela i ka bërë një urim të veçantë në rrjete sociale. Ajo ka shpërndarë një video përkrah Dragos ku renditi cilësitë që dashuron tek Dragos dhe shkroi se nuk do të ndryshonte kurrë asgjë.

LEXO EDHE  Iva Tiço befason me deklaratën: Semi ka qenë dikur e lidhur me ish-të dashurin e Bora Zemanit

“Gëzuar ditëlindjen bashkëshorti im i mrekullueshëm! @dragossavulescu Momenti i parë që të pashë, tashmë u ndjeva si në shtëpi! Unë e dua forcën tënde, super inteligjencën tënde, besnikërinë tënde ndaj meje dhe shpirtit tënd! Unë jam shumë e lumtur për gjithçka! Unë kurrë nuk do të ndryshoja asgjë!
Të dua!– shkruan modelja krahas videos.