“Love Story” nis së shpejti, Alketa Vejsiu zbulon emrat e dy opinionistëve: Të tretin e zgjidhni ju

Foto: Instagram

Sezoni i dytë i “Love Story” pritet të nisë së shpejti, por ende nuk ka një datë fikse. Këtë sezon të ri programi i dashurisë do vijë me disa ndryshime. Përpos që do të kemi një princ dhe një princeshë që do zgjedhin mes djemve dhe vajzave konkurrente, “Love Story” do transmetohet çdo ditë.

Alketa ka zbuluar se Jerina Lalaj dhe Robert Aliaj do jenë opinionistë ndërsa të tretin do e zgjedhë publiku. “Love Story” do të zhvillohet përgjatë gjithë javës në drejtimin e Eni Shehut, të cilin do ta shoqërojnë opinionistë të ndryshëm nga shfaqja e së hënës.

LEXO EDHE  Mund të rikthehet sërish në krahët e Boiken Lakos? Flet Semi Jaupaj

“Kë do donit opinionist në Daily Love Story?”- pyet Alketa, i cili mesa duket do zgjidhet nga emrat që do sugjerojnë ndjekësit e moderatores në Instagram.