Ibrahimovic rikthehet në stërvitje, i gatshëm për sfidën ndaj Veronës

Foto: Eurosport

“Sky Sport Italia”  raporon se të enjten se Zlatan është kthyer i plotë në stërvitje, bashkë me Davide Calabrian dhe Rade Kruniqin.

Ndërkohë, “football-italia” njofton se ai do të jetë i gatshëm për duelin ndaj Veronës në fundjavë, ndërsa do të ketë minutazhë në fundin e atij dueli.

LEXO EDHE  Shpallet kampioni i ri i Moto GP

40-vjeçari ka luajtur vetëm 30 minuta këtë sezon me Milanin dhe ka shënuar një gol.