E entje, Janar 21, 2021
Etiketimet Ibrahimovic

Etiketim: Ibrahimovic

Vjen konfirmimi, Ibrahimovic grumbullohet për ndeshjen ndaj Torinos

Mes emrave të thirrur nga trajneri Pioli për ndeshjen e radhës në Serie A është edhe Zlatan Ibrahimoviç. Klubi kuqezi konfirmon se bomberi suedez...

Ibrahimovic kthehet në enigmë për Milanin, rikthimi i tij nuk ka...

Pas ndalesës së shkaktuar nga pozitiviteti i Covid-19 dhe shqetësimit muskulor, të shfaqur në Napoli më 22 nëntor, Zlatan Ibrahimovic u detyrua të frenohet...

Ibrahimovic synon kthimin në duelin e titullit me Juventusin

Edhe pse Milani vazhdon të fitojë, kuqezinjtë presin rikthimin në fushë të Zlatan Ibrahimoviç. Klubi ende nuk ka një datë të saktë për rikuperimin e...

Ibrahimovic mbyll vitin, sulmuesi dëmtohet sërish

Viti 2020 për për Zlatan Ibrahimoviç mund të konsiderohet i mbyllur. Sipas asaj që raporton MilanNeës, suedezi iu bashkua shokëve të skuadrës sot në...

Ibra “godet” sërish: Me djalin e Maldinit jam shok skuadre, ndoshta...

Ibrahimoviç nuk është ende i gatshëm të kthehet në fushë, pas dëmtimit të pësuar në ndeshjen ndaj Napolit, por ai është gjithmonë i “karikuar”. Edhe...

Video/ “Provoni të më ndaloni”! Ibra sfidon borën dhe vazhdon fazën...

Milani po bën mirë edhe pa të në fushë, por Zlatan Ibrahimoviç po nxiton të rikuperohet sa më shpejt për t’u vënë në dispozicion...

Ibrahimovic “fiton” edhe kombëtaren, sulmuesi pritet të rikthehet me Suedinë

Pasi e bëri me Milanin, Zlatan Ibrahimovic është gati të rifitojë edhe kombëtaren e Suedisë. Kundër çdo parashikimi, sulmuesi suedez po jeton një sezon...

“Kush ju dha leje të përdorni fytyrën time”, Ibrahimovic kërcënon FIFA-n...

Zlatan Ibrahimovic është gjithmonë në qendër të vëmendjes për paraqitjet e tij mbresëlënëse në fushën e lojës apo me deklaratat e tij kontroverse. Aktualisht i...

Video/ Penallti për Milanin, shokon Ibrahimovic. Topi “jashtë stadiumit”!

Zlatan Ibrahimovic ka gabuar me penallti duke i mohuar barazimin Milanit në ndeshjen ndaj Veronës. Kuqezinjtë e kanë nisur mjaft fort pjesën e dytë, ndërsa...

Ibrahimovic lojtari më i mirë i muajit tetor në Serie A

Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic, është shpallur lojtari më i mirë i muajit tetor në Seria A. Suedezi në vetëm dy ndeshje nga tre që...

Trajneri i Suedisë refuzon rikthimin në kombëtare të Ibrahimovic

Janne Andersson, trajneri i Suedisë, i intervistuar nga gazeta Aftonbladet në lidhje me postimin në rrjetet sociale të Zlatan Ibrahimovicit, që u interpretua si...

Video/ Penallti për Milanin, shikoni çfarë bën Ibrahimovic

Zlatan Ibrahimovic, ka pasur mundësinë më të mirë për të shënuar golin e dytë për Milanin në sfidën ndaj Spartës së Pragës, por ai...

Ibrahimovich vendos derbin e Madoninës, Milan merr fitoren e katërt radhazi

Milani ka marrë fitoren e katërt radhazi në Serie A dhe këtë e ka arritur në derbi kundër Interit. Triumf me rezultatin 1-2 për...
WhatsApp DENONCO