Denoncimi/ Qytetarëve po u bëhen vaksina të skaduara (Foto)

Qytetarët shqiptarë po përdoren ‘mish për top’, pasi fillimisht ju injektuan vaksina të pa licencurara nga EMA ndërsa tashmë po ju injektohen vaksina të skaduara.

Ish-kryeminsitri Sali Berisha ka bërë publik mesazhin e një qytetari nga Prrenjasi i cili thekson se gjatë dozës së dytë të vaksinës i kanë injektuar një flakon të skaduar.

Postimi i plotë i Sali Berishës:

Stop perdorimit te vaksinave te skaduara!

Qytetari dixhital denoncon krimin e vaksinimit me vaksina te skaduara.

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e tij. sb

Pershendetje dr Te urj shendet ne radhe te par familjerisht te me jesh mir : jam nga perrenjas sot kam ber vaksinen dozen e dyt .fajzer mirpo mbas si e bera une kostaova se vakesina me duket e skaduar si mbas muajit qe ka ne flakont .tani kjo qeverri cfar sigurije na jep qe na ben vaksin te skaduar  . Jam ber shum nervos skemi ku ta qajm hallin prandaj po te shkruaj .dhe po ta coj dhe foto vaksinen. Dhe me fal per shqetesimin  qe po te bej sot me dat 14 .10 . 21 e bera

LEXO EDHE  Peleshi: Shqipëria ka pranuar rreth 2000 afganë, gati të mirëpresë rreth 4000 të tillë