Zhaku bën deklaratën e papritur: Jam qejflie e dr*gës dhe jam krenare

Inida Gjata, e njohur ndryshe si Zhaku, e ftuar në “Apolitik”, u pyet se çfarë marrëdhënie ke me drogërat dhe alkoolin.

Ajo u shpreh se asnjëherë nuk ka përdorur drogë gjatë performancave televizive.

“Gjatë emisionit nuk kam përdorur asnjë lloj droge por s’mund të them se nuk e kam provuar drogën. Unë jam qejflie e barit! Jam pro legalizimit të marihuanës. Më parë kam qenë përdoruese e rregullt e barit dhe jam krenare”.

Ndër të tjera moderatorja e njohur shpjegon se nuk ka përdorur asnjëherë drogëra të forta si heroina etj. Ajo shprehet se në vitet 90 ishte në modë të drogoheshe dhe e cilëson veten me fat që nuk ka abuzuar pasi ka parë njerëz që kanë kaluar në overdozë.

LEXO EDHE  Zbulohet shuma marramendëse, ja sa do të shpenzojë Paris Hilton për dasmën e saj luksoze

“Tani jam bërë grua e mirë, pi verë!” – thotë Zhaku.