Tragjike/ Gruaja hidhet nga kati i 19-të, në krah kishte dy fëmijët (Video)

Një ngjarje tragjike raportohet të ketë ndodhur në Moskë.

Mediat e huaja njoftojnë se gruaja, Olga Zarkova, 33 vjeçare është hedhur nga kati i 19-të me dy fëmijët e saj duke gjetur menjëherë vdekjen. Dy djemtë e saj ishin të moshës tre vjeç dhe një muajsh.