Fotot që po bëjnë xhiron e rrjetit/ Ja si dukej Semi Jaupaj para operacioneve plastike

Foto: Instagram

Këngëtarja Semi Jaupaj është bërë pjesë e “Big Brother VIP” dhe kudo në rrjet po përflitet emri i saj. Semi është shoqja e ngushtë e Bora Zemanit prej 15 vitesh dhe rrjeti po zien në komente pas afrimitetit të tepruar të Semit me Donald Veshajn i cili është ish i dashuri i Borës.

LEXO EDHE  FOTO/Një dron me një mesazh për Fifin, çfarë po ndodh në Big Brother

Pas hyrjes në “BB VIP”, Semi është komentuar shumë shpesh edhe për paraqitjen e saj në televizion dhe në rrjetet sociale. Së fundmi, janë publikuar disa fotografi të saj para ndërhyrjeve estetike dhe duket krejtësisht ndryshe.