Çfarë po ndodh mes dyshes? Kapen “mat” Jasmina dhe Bearti (FOTO)

Jasmina Kadriu është kometuar gjatë në media për lidhjen me Andi Artanin, me të cilin pati një përballje pak ditë më parë në “Për’puthen Prime”.

Së fundmi ajo është fotografuar në një lokal në shoqërinë e Beart Rexhepit, një tjetër ish-konkurrent i “Për’puthen” dhe fansat aludojnë se mes tyre mund të ketë nisur diçka.

LEXO EDHE  Loredana Zefi i bën dhuratë vetes dy makina super luksoze (FOTO)

Ende nuk dihen arsyeja pse dyshja është fotografuar së bashku dhe pse dukeshin kaq që lumtur krahë njëri-tjetrit. Fansat e tyre po presin një reagim.