Vidhen zyrat e qarkut në Vlorë, merren disa dokumente

Zyrat e qarkut të Vlorës janë vjedhur rreth mesnatës.

Policia njoftoi se “ditën e Hënë, rreth orës 23:30, tek Pallati i Kulturës, dyshohet se një shtetas ende i paidentifikuar, ka vjedhur me thyerje në zyrat e qarkut, ku ka marrë disa dokumente”.

LEXO EDHE  Dyshohen se vodhën dosjet e pronave, lihet në burg drejtori. Ja çfarë vendos Gjykata

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe fiksimin e çdo prove materiale që do të çojë në identifikimin dhe kapjen e autorit, shtuan të njëjtat burime.