Gazetarja sportive shokon me deklaratën: Doja të bëhesha murgeshë, më ofronin para për t’u bërë eskortë

Instagram Post

Gazetarja Christina Porta zbuloi rrugën që do të kishte zgjedhur po të mos i ishte dedikuar sportit. Ajo tregoi se në moshë të re donte të bëhej murgeshë, por rruga e saj mori një rrjedhë tjetër.

“Për një periudhë të shkurtër të jetës sime shkova në shkollë me murgeshat. Besoja shumë në Zot dhe doja të bëhesha edhe murgeshë. Pastaj, pasi u rrita, e braktisa idenë, por ende ndiej një lidhje me to, sepse kam një zemër të mirë dhe mund të dalloj njerëz të këqij”-tha ajo.

LEXO EDHE  Bora Zemani reagon publikisht pas daljes nga "Big Brother"

Gazetarja zbuloi gjithashtu se shumë persona i kanë ofruar shuma monetare për të qenë pranë tyre si “eskortë”.