Spaho apel demokratëve të Korçës: Të premten të gjithë bashkë t’i bashkohemi ‘Foltores’ së Berishës

Deputeti i Korçës, Edmond Spaho, u ka bërë thirrje demokratëve dhe të gjithë qytetarëve të Korçës, të bashkohen me ‘Foltoren’ e Sali Berishës ditën e premte.

Të nderuar qytetarë dhe anëtarë të PD të Qarkut Korçë,

Ditën e premte, datë 15.10.2021, ora 18.00 në kinema Milenium në Korçë  mbahet Foltorja e z. Sali Berisha me qytetarët dhe anëtarësinë e PD të Qarkut.

Jeni të ftuar të merrni pjesë.

Të mblidhemi të gjithë për  një PD më të bashkuar, më të fortë dhe më të hapur,” shkruan ai.

LEXO EDHE  Ndahet nga jeta profesori i Ekonomisë