“Shpërtheu oxhaku i shtëpisë”, stilisti shfaqet i fashuar nga koka te këmbët

Stilisti i famshëm francez Olivier Rousteing ka publikuar së fundmi një foto të tij, tek shfaqet i fashuar nga koka te këmbët, pasi incidentit të rëndë që pësoi një vit më parë në shtëpinë e tij, kur i shpërtheu oxhaku.

Rousteing, drejtori krijues i shtëpisë së modës “Balmain”, e ndau këtë foto në Instagram përkrah të cilës shkruante: “Pikërisht një vit më parë, oxhaku brenda shtëpisë sime shpërtheu”.

LEXO EDHE  Semi Jaupaj flet për ndarjen me Bojken Lakon pas 10 vitesh së bashku: Më lëndoi, iu luta

Ai u zgjua të nesërmen në spitalin “Saint Louis” të Parisit, dhe që prej asaj dite është ende duke u rikuperuar nga plagët e marra.

Rousting pothuajse ishte zhdukur nga daljet dhe reflekton se ishte obsesioni i tij për modën dhe përsosmërinë ato që e bënin të kishte turp, gjë që tashmë nuk e kupton më.