Hungari-Shqipëri/ Mundësi e mirë e kuqezinjve, por Bare tregohet egoist

Po luhet në “Puskas Arena” në Budapest sfida Hungari-Shqipëri, e vlefshme për Kualifikueset e Botërorit 2020.

Kuqezinjtë e kanë nisur mirë lojën duke ushtruar presion mbi kundërshtarët. Rasti mirë i skuadrës së drejtuar nga Edi Reja i përket minutës së 9-të.

LEXO EDHE  Rinovoi deri në 2027, Ansu Fati: Barça një ëndërr, nuk më peshon numri 10

Bare rrëmben bukur një top në mesfushë, por tregohet egoist, duke sfumuar një mundësi mjaft të mirë. Mesfushori nuk shërben as për Cikalleshin dhe as për Uzunin që prisnin brenda zonës.