Fation Kuqari zbulon si lindi historia e dashurisë mes Teas dhe shokut të tij

Tea Trifoni doli çift me Andin nga emisioni dhe bëri bujë kur zbuloi se ishte në një lidhje të fshehtë me Beartin, marrëdhënie e cila nuk zgjati shumë.

Së fundmi, ish-konkurrentja ka treguar se po njihet me një djalë, me të cilin është njohur falë Fationit.

I ftuar në emisionin “Shqipëria live”, ai tregon se miqësia e përbashkët ka bërë që Tea të njihet me shokut e tij.

LEXO EDHE  Bora Zemani reagon publikisht pas daljes nga "Big Brother"

“Ishim bashkë, na prezantoi tavolina, ata u panë, u pëlqyen, ndërruan numrat dhe folën me njëri-tjetrin. Nuk kam ndërhyrë fare se nuk më pëlqen kjo gjë. Dhe tani nuk e di a janë bashkë, se kam dy javë pa i takuar”- tregoi Fationi.