E paprecedentë, presidentit të Federatës së Futbollit i vihet përgjues në zyrë

Një ngjarje e paprecendentë ka ndodhur në Poloni, në zyrën e presidentit të Federarës Polake të Futbollit.

Kjo e fundit ka dalë me një komunikatë ditën e djeshme dhe bën me dije se në zyrën e Cezary Kulesza është gjetur një pajisje përgjuese.

LEXO EDHE  Shansi për Filipovic, ja si pritet të rreshtohet Partizani në derbi ndaj Tiranës

Federata bën me dije se pajisja i është dorëzuar autoriteteve, që kanë siguruar gjurmët dhe ndjekin ccështjen. Në vijim pritet të ketë të tjera informacione në lidhje me këtë ngjarje.