Me Bashën apo Berishën, me kë është Rama? Ja si përgjigjet kryemistri

Me Bashën apo Berishën, me kë është Rama? Pyetja, kreut të qeverisë iu bë këtë të Premte në emisionin “Zonë e Lirë”.

“Se kam këtë dilemë. Realisht nuk ndjek as njërin as tjetrin”, u përgjigj Rama.

“Marr në mëngjes raportin e mediave se nuk kam qasje në mediat televizive shqiptare, për një zgjedhje shumë të thjeshtë: në atë pak kohë që mund të jem në shtëpi me Zahon dhe Lindën, s’ja fal dot atë kohë televizioneve”, shtoi ai.

LEXO EDHE  A do e firmosnit njohjen me Kosovën? Kryeministrja e Serbisë përgjigjet e prerë: Jo! SHBA thotë se...