VIDEO/ Burri dhunon gruan në mes të lokalit në Tiranë: Më shkatërrove jetën, vete q**** me një plak në Sauk

Një video e pazakontë është publikuar këtë të Mërkurë në media e rrjete sociale.

Në pamje shihet një burrë e një grua të cilët grinden në një lokal. Burri e akuzon gruan për tradhti dhe ushtron dhunë ndaj saj.  “…Ta q**** robt se ke tre vjet që më shkatërrove jetën. Po të ushqej me bukë dhe ikën q***** me një plak atje në Sauk…”, i thotë ai mes të tjerash.

LEXO EDHE  Luftë në rrugët e qytetit, çfarë po ndodh në Turqi /VIDEO

Raportohet se video është filmuar këtë të Mërkurë në një lokal në afër terminalit ndërqytetës në Qytetin Studenti.