Ada kërcen vallëzim me Jurgenin, Edi bën gjestin e pahijshëm (Video)

Ada dhe Jurgeni kanë kërcyer vallëzim në studion e “Për’puthen” pas transmetimit të takimit të tyre, por në sy ranë veprimet e pahijshme të Edit. Edi, i cili dukej xheloz për afrimitetin e Adës dhe Jurgenit, nisi të bënte gjeste teksa dyshja po kërcenin.

LEXO EDHE  Bora nuk pranoi të futej në shtëpi, ja si reagoi Donaldi

Përpara këtij momenti Edi dhe Jurgeni po debatonin ashpër duke degraduar madje edhe në ofendime dhe shkak u bë pëlqimi i të dyve për Adën.