Noizy surprizon për 50-vjetorin e lindjes doktorin e VIP-ave shqiptarë (VIDEO)

Foto: Instagram

Doktori i VIP-ave, Skerdi Faria, festoi ditëlindjen me stafin e tij dhe surpriza e Noizy-t ka qenë padyshim një nga momentet më emocionuese të festës.

Doktori i VIP-ave ka performuar shpeshherë në mënyrë komike këngët e Noizy-t, por asnjëherë nuk kanë performuar live së bashku. Kjo ka qenë një dëshirë e Dr. Skerdit prej kohësh dhe për këtë 50 vjetor iu bë realitet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Skerdilajd Faria (@dr_skerdi)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Skerdilajd Faria (@dr_skerdi)

LEXO EDHE  Divorcohet për herë të pestë Pamela Anderson