Komentuesit ofendojnë Rudina Dembacajn, ish-bashkëshorti i aktores “pëlqen” sulmet ndaj saj

RUDINA-TV Klan

Aktorja Rudina Dembacaj ka treguar gjithmonë se gëzonte një raport shumë miqësor me ish-bashkëshortin, Aleksander Varfaj. Dhe e gjithë kjo për hir të vajzës së tyre, Viktorias.

Siç duket, kjo nuk ka zgjatur shumë pasi ish-çifti ka fshirë njëri-tjetrin nga Instagrami dhe madje dhe fotot si familje.

Ndërkohë që Rudina Dembacaj zbuloi se do të martohej më 1 tetor me Mark Frrokun, Aleksi ka bërë publike në Instagram lidhjen e re, por ka mbajtur sekret identitetin e vajzës.

LEXO EDHE  Aleksia Peleshi rrëfen ngjarjen e frikshme: Një pervers më preku dhe më çau në kokë

Në foton e publikuar nga Aleksi ku shfaqet me partneren e re, pjesa më e madhe e komentuesve i përmendin Rudina Dembacajn dhe jo në konotacion pozitiv. Komentuesit shkruajnë se ka shpëtuar nga Rudina e cila e lëndoi dhe e la për dikë më të pasur.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është fakti se Aleksi i ka dhënë “like” komenteve negative për Rudinën.