I moshuari sulmohet nga pitbulli, pronari gjobitet me 1 mijë euro

Një i moshuar në Greqi është sulmuar nga një qen pitbull. Ngjarja ndodhi në Kalkidonna në Selanik.

Pronari i tij e kishte nxjerrë shëtitje në momentin kur ai sulmoi të moshuarin duke i shkaktuar lëndime në bërryl.

LEXO EDHE  Nuk ka qetësi/ Tjetër tërmet godet Greqinë, ja sa ballë ishte

Policia arrestoi pronarin dhe e gjobiti atë me 1 mijë euro.