Kylie Jenner shkëlqen e veshur nga stilisti shqiptar (VIDEO)

Instagram Post

Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner dhe vajza e saj Stormi kanë qenë muza e stilistit shqiptar Valdrin Sahiti.

Kylie Jenner  është veshur me “Valdrin Sahiti” në videon promovuese të linjës së re për fëmijët e vegjël. ‘Kylie Baby’ tashmë është gati dhe do të jetë së shpejti në treg.

LEXO EDHE  Big Show flet për sherrin me Julin e "Për'puthen": Ai është bukëshkelës

Në videon që shihni më poshtë, Kylie është veshur me një fustan me xixa i cili është punim i stilistit shqiptar nga Kosova, Valdrin Sahitit.