Shoku i Kozakut shpërthen ndaj Fabio Dushkut: 4 veta me një, o klysha k*rve (Video +18)

Katër të rinj, rrëmbyen me forcë, personin e famshëm në Instagram, Kozak Bracin. Siç u pa edhe nga videoja e postuar në rrjetet sociale, të rinjtë e godisnin dhe e shanin Kozakun, i cili sipas tyre, i kishte ofenduar më herët.

Së fundmi, në rrjetet sociale ka reaguar një mik i ngushtë i Kozakut. Bëhet fjalë për Medi Hiseni me banim në Zvicër. Hiseni thotë se nuk mundet që katër burra të merren me një person duke e futur forcërisht në makinë. Ai ka ofenduar LIVE Fabio Dushkun dhe shokët e tij duke thënë se ata vetëm kështu dinë të sillen.

LEXO EDHE  Shiste kokainë pranë varrezave të qytetit, arrestohet 25-vjeçari shqiptar në Itali