Greuther Furth – Bayern Munchen, këtu mund të shihni ndeshjen LIVE

Në javën e 6-të të Bundesligës Bayern Munchen do të ndeshet me Greuther Furth  në fushën e kësaj të fundit.

Yjet e Bayernit pritet të kenë një ndeshje të lehtë në letër, megjithatë gjithccka pritet të shihet në fushën e lojës.

LEXO EDHE  ‘Jo vaksinës’/ Di Maio dhe Conte mes protestuesve në Itali

Këtu mund të ndiqni ndeshjen LIVE:

https://games.almultaq.com/2021/08/melanie-muller-leaves-men-behind.html https://golato.tv/matche/6415/719402/greuther-furth-vs-bayern-munich/index.html?id=2

https://as-goal.site:2053/channel14/

http://ace6.usite.pro/sn924.html