VIDEO/ Messi nuk e përtyp dot zëvendësimin, refuzon t’i shtrëngoi dorën Pochettinos

PSG arriti të mposhtë 2-1 Lyon me golat e Neymar dhe Icardit me këtë të fundit që realizoi në fund.

Messi i cili luajti për 76 minuta, u zëvendësua me Hakimin.

Po kjo nuk nuk i pëlqeu aspak numrit 10, madje ai refuzoi t’i jepte dorën Pochettinos.

LEXO EDHE  Ceremonia e ‘Topit të artë’ LIVE