Parashikimi i motit për ditën e hënë, 20 Shtator 2021

Dita e hënë do të sjellë reshje shiu në të gjithë teritorin si dhe një ulje të lehtë të temperaturave në të dyja ekstremet.

Pjesa e parë e ditës do të sjellë rrebeshe shiu dhe vranësira në të gjithë vendin. Nndërkohë që në pjesën e dytë të ditës priten kthjellime në pjesën më të mahd etë vendit.

LEXO EDHE  Sasi e lartë bakteriale në ujin e Krujës/ Çfarë zbuluan analizat

Sa i takon temperturave ato do të kenë një lëvizje të lehtë me 1-2 gradë krahasuar me ditën e diel.

Ja parashikikmi i motit për ditën e hënë: