Mevlan Shaba rrëfen të vërtetën e lidhjes me Ledjanën: Nuk e kam dashur kurrë

Foto marrë nga "Instagram"

Ledjana Prenga dhe Mevlan Shaba dolën çift nga “Për’puthen”, por lidhja e tyre mori fund menjëherë sapo dolën nga emsioni. Dyshja kanë thumbuar dhe ironizuar shpesh njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Së fundmi, Mevlani ka treguar të gjithë të vërtetat e tij në ‘Glamour Zone’.

Ester Bylyku: Ke rënë ndonjëherë në dashuri me shikim?

Mevlan Shaba: Vetëm një herë, por jo me atë që mendon ti. Është një vajzë me të cilën kam patur lidhje jashtë.

LEXO EDHE  BB/ Sabiani debaton me Beniadën: Vëllai nuk bëhet burrë

Ester Bylyku: Po nëse nuk e ke dashur Ledianën, cfarë ishte ajo që pa publiku shqiptar mes jush?

Mevlan Shaba: Ka qenë pëlqim, sepse e vlerësoja si person, por jo dashuri.

Ester Bylyku: A ke derdhur lot pas ndarjes me të?

Mevlan Shaba: Jo, më ka ardhur inat për mënyrën si erdhën gjërat por lot jo.