‘Foltorja’/ Berisha fton demokratët: Të martën në Fier! Vetëm të bashkuar fitojmë

Ish-kryeministri Sali Berisha, foto e marrë nga "FB"

Pas Tiranës ish-kryeministri Sali Berisha ka zgjedhur Fierin si vendin e dytë të takimit me demokratët.

Ish-kryeministri Sali Berisha përmes një postimi në Facebook ka njoftuar demokratët për takimin e radhës në Fier, ku i fon këta të fundit t’i bashkohen.

Postimi i Berishës:

Njoftim!

Diten e marte me daten 21 shtator 2021 do te mbahet ne Fier ora 18:00 tek Albanian University (UFO): “Foltorja per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”. Ftoj demokratet dhe demokratët e Fierit te marrin pjese! Vetem te bashkuar fitojme! sb

LEXO EDHE  FOTO/ Foltorja e Berishës, ja çfarë ndodh në Kavajë