A ishte Antonela Berisha shkaku i ndarjes nga Ledjana? Mevlani zbulon të vërtetën: Kam qenë top futbolli

Mevlan Shaba dhe Ledjana Prenga dolën çift nga “Për’puthen”, por u ndanë menjëherë dhe të shumtë ishin ata që mendonin se Antonela u bë shkak.

Së fundmi, Mevlani dhe Antonela ishin të ftuar tek “Jashtë Loje”, ku treguan për herë të parë se çfarë ndodhi.

“Që kur jamë tërhequr nga emisioni që thash se nuk kam punë më me Mevlanin, unë nuk kam pasur më punë me të. Kush e ka provuar dashurinë e di se kushdo që të futet në mes, nuk e ndal dot askush dashurinë. Kjo dotë thotë që ishte thjesht një tallje, sipas mendimit tim. Më kanë lodhur ersonat që thonin se i kam ndarë unë, por me kalimin e kohës e kanë kuptuar. Jam një person që fal dhe u jap mundësinë personave të flasin”,- tha Antonela.

Ndërkohë, i pyetur se çfarë ndodhi me marrëdhënien me Ledjanën, Mevlani tha: “Cila marrëdhënie? Unë kurrë s’e kam marrë vesh të vërtetën se çfarë ka ndodhur mes kësaj gjëje. Ça po shikoj, unë paskam qenë top futbolli. Antonela, para dhe pasi ka mbaruar emisioni, gjithmonë kemi pasur një impakt shumë të fortë shoqëror, dalim bëjmë gallata, asgjë më tepër. Nuk kam qenë ndonjëherë i lidhur me vajzën tjetër (Ledjanën)”.

Antonela shtoi se Ledjana në vend që të gëzohej që ajo u tërhoq nga Mevlani, i thoshte “Pse tërhiqesh?”.

LEXO EDHE  Fifi tregon prapaskenat e industrisë së muzikës: Më vodhën këngën

“I ka dhuruar një panoramë me ato shkronjat ‘të dua’ dhe ajo panoramë ka përfunduar nga ajo në kosh të plehrave në ‘Top Channel’. Ajo ishte dashuria e saj. Ajo nuk e ka dashur kurrë dhe nuk i ka interesuar asnjëherë. Thjesht i ka interesuar vëmendja që u krijua në momentin që hyra unë”,– shtoi Antonela.