Njihuni me këngëtaren e rradhës që do të jetë konkurrente në “Big Brother VIP” (Foto)

Big Brother-Top Channel

“Big Brother VIP” do të nisë transmetimin me 1 tetor dhe aludimet për personazhet e famshëm që do të marrin pjesë në këtë reality show nuk kanë fund.

Deri më tani është përfolur se dy ndër konkurrentet do të jenë Sheila Haxhiraj dhe Semi Jaupaj.

LEXO EDHE  Aleksia Peleshi rrëfen ngjarjen e frikshme: Një pervers më preku dhe më çau në kokë

Ndërkohë, burime për “Iconstyle” kanë zbuluar dhe konkurrenten e rradhës. Sipas burimeve në fjalë, bëhet fjalë për këngëtaren e mirënjohur Albërije Hadërgjonaj. Vetë këngëtarja nuk ka reaguar ende rreth këtij lajmi.