Almeda Abazi në zi! Humb njeriun e shtrenjtë të familjes (Foto)

Instagram Post

Modelja dhe aktorja e njohur shqiptare, Almeda Abazi, ka humbur një ndër njerëzit e saj më të dashur të familjes, gjyshin. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vetë ajo, me anë të një postimi në rrjete sociale.

LEXO EDHE  Moderatorja shqiptare flet për herë të parë për depresionin pas lindjes së djalit

Aktorja ka publikuar një foto të gjyshit në rrjete sociale, krahas së cilës ka shkruar e prekur: “Ah o gjysh ah! Prehu në paqe o gjyshi jonë!”.