Modelja zbulon dhuratën që do i bëjë të dashurit: Do i çoj në krevat një vajzë, e di që i pëlqen treshe

Instagram Post

Modelja britanike Bonnie Locket ka habitur ndjekësit e saj në rrjetet sociale, kur zbuloi dhuratën e veçantë që do t’i bëjë të dashurit të saj për Krishtlindje. 33-vjeçarja nga Surrey ka planifikuar që për Krishtlindje, t’i çojë në krevat një tjetër grua të dashurit të saj.

“E di që ai gjithmonë ka dashur të ketë një treshe.”, ka deklaruar ajo, shkruan The Sun.

LEXO EDHE  Ermal Fejzullahu zbulon se ka kaluar brenda një jave 32 orë në avion (Foto)

Modelja, e cila ndan rregullisht fotografi me miliona njerëz, tashmë ka gjetur edhe vajzën për aventuren e saj.

Ajo ka deklaruar: “Unë isha jashtë me disa miq një natë dhe takova një vajzë që mendoj se do të jetë absolutisht perfekte. Ishim të dehura ku bëmë planet dhe gjithçka duket OK”.